MVK Ostrava 24.8.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 12.6.2021
Přejít na obsah

MVK Ostrava 24.8.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019
MVK Ostrava 24.8.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB IV:
SC Fairy Eyes Botero, SBI c, I. Spedicato, IT
Nominace:
CH DandyDynasty James Bond, PER n 03 22, A. Kostková, CZ
IC PL*Royal Secret Carlos JW, RAG n 03, M. Osinska-Plonka, PL
IC Alex King Felinityland*PL, RAG a 03 21, M. a D. Gorscy, PL
  • BIS kočka:
IC SE*Lil'Magics Waiting For Love, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
IC Aurora Felinityland*PL, RAG a, M. a D. Gorscy, PL
IC Schilaya Przytulanka*PL, RAG a 04, B. Lepert, PL
  • BIS kocour kastrát:
NW SP CH Charlie Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
Nominace:
GIP Eduardo Jennifer's World*PL, RAG a, E. Smoleń, PL
GIP Fairy Eyes Armaros, SBI a, D. Mastrandrea, IT
NW SP IC Zacherry Adoelle*PL, SBI c, R. Štefánik, SK
  • BIS kočka kastrát:
SP Fairy Eyes Astrid, SBI c, S. Bicchi, IT
Nominace:
IP SC Anastazja Jennifer World*PL, RAG a 04, E. Smoleń, PL
PR Majka Cobliky, CZ, RAG n 04 21, Š. Valešková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
PL*Royal Secret Iveet, 0.1, RAG a 03, M. Osinska-Plonka, PL
Nominace:
PL*Angel Dolls Netteo, 1.0, RAG n 03 21, J. Musialska, PL
Aira Kocieloff*PL, 0.1, RAG a, A. Polanska, PL
Esprit of Lisara Dolls, CZ, 0.1, RAG n 04, A. Kučerová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
PL*Royal Secret Nadine, 0.1, RAG n 03, M. Osinska-Plonka, PL
Nominace:
Helia Granát, CZ, 0.1, PER g 02 62, J. Slabý, CZ
Prince Perry Cobliky, CZ, 1.0, RAG a 03, L. Mikutová, CZ
Eiby Elisia Velvet, CZ, RAG n 04, A. Moslerová, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
GIC Orfeusz Nice Coon*PL, MCO d, E. Trzcinska-Wanczyk, PL
Nominace:
GIC Zachary Afgan*PL, MCO a 09, B. Brudniak-Boczek, PL
CH Ragallach Mag Mell*PL, MCO d 09 23, B. Struglinska, PL
GIC Romeo MAxi King*PL, MCO es 09, J. Majer, PL
  • BIS kočka + BOB III:
IC IT*Eryn Galen Calion Elenwe JW, NFO n 23, N. Knoblochová, CZ
Nominace:
CH Jiskřička z Aleje, MCO f, R. Čachotská, CZ
IC Miracle Isztar Coon*PL, MCO fs, I. Michalczyk-Dabrowska, PL
SC Hossa Ewadar's*PL DVM DSM, NFO a 09 22, A. Izycka-Herman, PL
  • BIS kocour kastrát:
SP Ogma Mag Mell*PL, MCO n 22, B. Struglinska, PL
Nominace:
PR Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP IC Angela Aki of Tender Lion's, CZ, MCO fs 09, I. Gáliková, CZ
Nominace:
IP SC Guanyin HomJun*PL, MCO f 22, M. a J. Pieskowicz, PL
NW GIP SC Andée Asgaard Gods, SK, NFO n 24, R. Štefánik, SK
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Pacha de la Pompennette, 1.0, NFO d 23, L. Szpineter, PL
Nominace:
Herbert Nordrasill, 1.0, NFO d 09 23, N. Kalucki, PL
Ego Punto Valentino, CZ, 1.0, MCO ns 22, L. Šula, CZ
Landrynka Mizar Land*PL, 0.1, NEM n 03 21, E. Lapeta, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Wario Tingoskattens, 1.0, NFO n 09 22, R. Konarzewski, PL
Nominace:
Unikat Laveritta, 1.0, MCO n 09, M. a M. Andrzejewscy, PL
Rafinad Praleska, 1.0, NEM ns 03 21, E. Lapeta, PL
Yeah, I'm Princess! Rosa Glauca, CZ, 0.1, TUA w 61, L. Knýová, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour + BOB II:
IC Darel Scarab Maus, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
Nominace:
CH Dan D. Lion Cherry Land*PL, BSH c, M. a M. Wisniewscy, PL
MW Indi Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
  • BIS kočka:
NW SC Helen Belusinka*PL JW, BUR f, I. Naculak, PL
Nominace:
IC Emma Magicznydwor*PL, BLH a 25, T. Kurczuk, PL
RU*Liva Cats Donna, BSH a, M. a M. Wisniewscy, PL
  • BIS kocour kastrát:
SP IC Sonic Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
Umberto Honey Grey, CZ, CHA, A. Adamcová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IC Ysabel Channel Charlesbur, CZ, BUR j, E. Boháčová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Number one AmazingAisha*PL, BSH c, M. Romańska, PL
Nominace:
Oscar Belusinka*PL, 1.0, BUR b, I. Naculak, PL
Amon Re Nile Jewel, CZ, 1.0, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ

Kategorie 4:

  • BIS kocour + BOB I:
MW NW SC Fei Wu Akira, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Advance Nicolas, ABY n, D. Kondratowicz, PL
  • BIS kočka:
IC Minie Inky Blue, CZ, THA n, A. Jurníčková, CZ
Nominace:
Madelein Tortie Stone, DSP f, E. a P. Novákovi, CZ/HU
GIC DK Catika's Cashmere Mist, SOM n, K. a E. Grzelecka, PL
  • BIS kocour kastrát:
PR Xanadoo by Flash Arian, CZ, RUS, A. Kronosová, CZ
Nominace:
GIP Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Emerald Emico Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
Nominace:
PR IC PL*Fryga Bryni, SOM n, K. a E. Grzelecka, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Koralinka Ufne Koty*PL JW, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
UA Blissberry Vitas, 1.0, SPH d 09 32, A. Maťátková, CZ/HU
Caesar Amazing Lotus, 1.0, THA n, T. Moravcová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Calista by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Rammstein Black Stone, 1.0, DSP n, E. a P. Novákovi, CZ/HU
Muriel Bella Tigra*PL, 0.1, DRX f 22, M. Mazur, PL

  • BIS kočka domácí:
Gucci, 1.0, HCS, P. Niedzielski, PL
Awatar, 0.1, HCS, E. Gulka, PL

Nejlepší veterán:
SC Geronimo Adoelle*PL, 1.0, SBI a, I. Kurowiec, PL
NW GIP SC Andrée Asgaard Gods, SK, 1.0, NFO n 24, R. Štefánik, SK
Akne Daymon*PL, 0.1, BSH a, D. Lipa, PL
Nejlepší vrh:
vrh "R" Miraz Land*PL, NEM, E. Lapeta, PL

©SCHK 2021
Návrat na obsah