MVK Ostrava 12.10.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 12.6.2021
Přejít na obsah

MVK Ostrava 12.10.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019
MVK Ostrava 12.10.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
Dan Bohemia Amicus, CZ, EXO n 24, K. Stonjek, CZ
Nominace:
Atut Nitoris*PL, RAG n 03, R. Jaśkiewicz, PL
Nobleangeldoll Troy, RAG a 03, G. Barburská, CZ
SC Eulalie Hennessy, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
  • BIS kočka + BOB I:
GIC SE*Lil'Magics Waiting For Love, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
PL*Jantar Frozen, EXO n 02 62, E. Czarnecka, PL
CH Bagheera Kociak z Bajki*PL, RAG f, A. Magiera, PL
Enigma Kocie Salony*PL, RAG g 03, D. Palica, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Adam Alvin Wallachia, CZ JW, PER e 03, M. Kozlíková, CZ
Nominace:
NW SP CH Charlie Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
PR IC Fedor Fabiosson of Black Star*SK JW, EXO d 03, J. Melišová, SK
PR Thomas Berounka, CZ, PER n 24, T. Bludská, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP GIC SE*Klausus Gaya, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
SP Bailey's Liquer of Black Star*SK, PER d 03, M. Máchová, SK
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Carmen Adoelle*PL, 0.1, SBI a, I. Kurowiec, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
SE*Lil'Magics Walk on Top, 1.0, RAG n 03, M. Novotná, CZ
Nominace:
Oderie Svetskaya Zabava*BY, 0.1, EXO a, K. Báliková, SK
Ark Star Matteo, 1.0, PER ns 01 21 62, D. Soukenková, CZ
Imagine Dragon of Black Star*SK, 0.1, EXO f 03 22, J. Melišová, SK

Kategorie 2:

  • BIS kocour + BOB IV:
SC S*Anzus Caterham, NFO w, G. Laskowska Malaga, PL/CZ
Nominace:
SC Neptun Rabaz, CZ, MCO d 23, S. Březinová, CZ
IC Atlas CharmPoint, CZ, NFO d 03 22, D. Zavadilová, CZ
  • BIS kočka:
Ybra Kočky ze Severu, CZ, NFO n 02 21 64 , M. Šustrová, CZ
Nominace:
Happy Hope Baccaracoon, CZ, MCO ns 09, V. Kainerová, CZ
PL*Forest Eyes O'Rose, NFO ft 03 22, D. Biskupska, PL
  • BIS kocour kastrát:
NW SP SC Caspian Sky Beyrouth*CZ, JW, DVM, DSM, MCO  , K. Báliková, SK
Nominace:
Zeerus Atlas*PL, NFO n 03 22, A. Sleczková, CZ
PR CH Niko Sen Dajany*PL, SIB a 22, H. Valentová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP Belinda Hanako, CZ, NFO , S. Malyšková, CZ
Nominace:
Eleonore from Tender Lions, CZ, MCO n 09, H. Blahová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Diri z Kociego Domu*PL, 0.1, NEM , E. Famula, PL
Nominace:
Lisa of Raccoon, CZ, 0.1, MCO f 23, H. Cábová, CZ
E'Legia Melluandia*PL, 0.1, MCO ns 09, E. Szczucka, PL
Valeriana Esme Nový věk, CZ, 0.1, SIB ns 09 24, D. Hubáčková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
He Man Blueskotka*PL, 1.0, NFO , T. Szutran, PL
Nominace:
Timon Blekitny Aniol*PL, 1.0, NEM as 09 21, J. Szlachta, PL
Zara Amber Kočky ze Severu, CZ, 0.1, NFO nt, M. Šustrová, CZ
Aillen Kočky ze Severu, CZ, 0.1, NFO n 22, M. Šustrová, CZ


Kategorie 3:

  • BIS kocour:
GIC Darel Scarab Maus, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
Nominace:
IC MYsticat's Silver Yuppie, BSH ns 22 64, M. Warmijak, PL
SC Horton Molabri*PL, BSH a 03, E. Środa, PL
IC Macho z Teczowego Ogrodu, SRL d 03, M. Janiszewska-Malecka, PL
  • BIS kočka + BOB II:
Zlata Gorgeous Waves, SRL , M. Kabina, CZ
Nominace:
SC Kleopatra Ormaharal, CZ, BSH c, M. Zifčáková, CZ
Beauty Swoboda*PL, BSH ns 22 64, M. Swoboda-Dzideczek, PL
Andzia Luludi*PL, BSH a, J. Orembová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR Umberto Honey Grey, CZ, CHA, A. Adamcová, CZ
Nominace:
PR Cole z Přerova, CZ, BSH n 02 62, I. Kočířová, CZ
IP Antony z Přerova, CZ, BSH d 03, I. Kočířová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR IC Ysabel Channel Charlesbur, CZ, BUR j, E. Boháčová, CZ
Nominace:
IP CH Bella Pure Beauty, CZ, BSH ns 11, H. Chovancová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Samarkanda Hari Maya*PL, 0.1, BSH p, E. Gulka, PL
Nominace:
Cis Aureum Lynx*PL, 1.0, BEN n 24, v. Hońková, CZ
Rosaline Moggie Purr, CZ, 0.1, BSH d 22, A. Svobodová, CZ
Nefertiti Air Force Cat, CZ, 0.1, BSH h 03, I. Konečná, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Eros Nechama*PL, 1.0, BSH ns 22 64, M. Warmijak, PL
Nominace:
Jared Tabea, CZ, 1.0, BSH e, R. Poláková, CZ
Jolene de Bois D'Ore, CZ, 0.1, BSH ny 11, B. Poláková, CZ
Amon Re Nile Jewel, CZ, 1.0, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ


Kategorie 4:

  • BIS kocour + BOB III:
GIC Tyson Cat Global,HR JW, SIA b 21, A. Boušková, CZ
Nominace:
CH Advance Nicolas, ABY n, D. Kondratowicz, PL
NW SC Escada Sexy Graffiti by Black Star,*SK JW, DRX n 09, K. Báliková, SK
  • BIS kočka:
SC C´Est Moi Romanka of Black Star*SK, JW, DSM, DRX , K. Báliková, SK
Nominace:
GIC Christine DevonDream, DRX n, J. Lukášová, CZ
IC Greyland Penelope, RUS, M. Kowalewska, PL
IC Kamena Praski*PL, SIA f, I. Praska, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Kody Silky Talisman, CZ, THA n, T. Moravcová, CZ
Nominace:
Beefeater Arakan, CZ, OSH w, T. Bludská, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SC Suri Panthera, CZ, DRX , J. Lukášová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Brown Glossy Fur´s Loverboy, 1.0, DRX , J. Lukášová, CZ
Nominace:
Hello It's Me Herminka of Black Star*SK JW, 0.1, DRX n, K. Báliková, CZ
Trufla Praski*PL, 0.1, OSH f, I. Praska, PL
Talika ze Suché, CZ, 0.1, RUS, D. Révayová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Greyland Grace, 0.1, RUS, M. Kowalewska, PL


  • BIS kočka domácí:
NW Anouk Choucroute DSM, 0.1, HCL, K. Báliková, SK
MW NW Patch Maga DSM, 0.1, HCS, K. Báliková, SK

Nejlepší veterán:
SC Suri Panthera, CZ, DRX , J. Lukášová, CZ
Nejlepší vrh:
vrh "A" Kočky ze Severu, CZ, NFO, M. Šustrová, CZ

Speciální soutěž bikolorů:
Nejlepší kocour + Vítěz soutěže: Nobleangeldoll Troy, RAG a 03, G. Barburská, CZ
Nejlepší kočka: GIC SE*Lil'Magics Waiting For Love, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
Nejlepší kocour kastrát: IP Adam Alvin Wallachia, CZ JW, PER e 03, M. Kozlíková, CZ
Nejlepší kočka kastrát: NW Anouk Choucroute DSM, 0.1, HCL, K. Báliková, SK
Nejlepší kotě 7-10 měsíců: Nefertiti Air Force Cat, CZ, 0.1, BSH h 03, I. Konečná, CZ
Nejlepší kotě 4-7 měsíců: SE*Lil'Magics Walk on Top, 1.0, RAG n 03, M. Novotná, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah