MVK Beroun 10.2.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 12.6.2021
Přejít na obsah

MVK Beroun 10.2.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019

MVK Beroun 10.2.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour + BOB I:

CH Never Say Cute Hurricane, EXO n 22, A. Bartoli, IT
Nominace:
IC Zino Magic Prince Taiza, CZ, EXO n 03 22, M. Zachrdlová, CZ
GIC Maradan Pepe of Birkin's, PER n 22 A. Arboritanza, IT
  • BIS kočka:

CH Fleur II Granat, CZ, PER g 03, J. Slabý, CZ
Nominace:
CH Fare Niente Dalida, PER f, J. Slabý, CZ
IC Ufania La Capuccino, CZ, PER e 03, R. Maťha, CZ
Ekler Mruczacy Raj*PL, RAG n 04, O. Bergerová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
NW SP CH Charlie Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
Nominace:
Lucian Cobliky, CZ, RAG a 04, L. Mikutová, CZ
PR Lancelot King of Icefire, SBI a 21, E. Dirigl, DE
  • BIS kočka kastrát:
GIC Didi Lady Very Lucky, CZ, EXO ns 24 62, J. Daubnerová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Never Say Darling Snow White, EXO w 62, A. Bartoli, IT
Nominace:
Coraline Coffee Rose Pod Bílou Věží, CZ, 0.1, PER f 33, K. Křížková, CZ
Debbie von Hessen, CZ, 0.1, RAG a 04, I. Svobodová, CZ
Haily von Levyen, 0.1, SBI a 21, E. Dirigl, DE
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Birkin's Diabolik, 1.0, PER n, A. Arboritanza, IT
Nominace:
Goya Granát, CZ, 1.0, PER d 03, J. Slabý, CZ
Lilien Aravis, CZ, 0.1, PER g, I. Cinková, CZ
Eulalie Adelaide, 0.1, RAG a 04, 0.1, M. Brhelová, CZ

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

Racoones Resort Skywalker JW, MCO ds 09 23, D. Tarabini, CZ
Nominace:
NW GIC Kenan Best Laguna Leo*RU, JW DVM, MCO d 22, W. Choulíková, CZ
GIC (N)Migoto's Georg, JW, NFO n 09 22, A. Kjelstrup, NO
  • BIS kočka:

Daytona Leo Axis Star, CZ, MCO fs, Z. Lipnická, CZ
Nominace:
IC Beatrice Leo Axis Star, CZ JW, MCO f 09 24, W. Choulíková, CZ
HR*Felis Admiranda Gloria, MCO f 23, Z. Labancová, CZ
  • BIS kocour kastrát:

Cassiel Keanu Jr. Tender Lion's, CZ, MCO a 02 62, E. Koubíková, CZ
Nominace:
D'Artagnan Siberian Rights, CZ, SIB d 09 24, M. Hněvkovská, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP My Dear Merry-Sofie Sudden Blazing, CZ, MCO f 09 23, L. Koblížková, CZ
Nominace:
GIP Elisabeth Wet Paw, CZ, MCO n 22, N. Langpaulová, CZ
SC Allegra Regio Boreas, CZ JW DSM DVM, SIB n 24, A. Třešková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

WW18 (N)Migoto's Albert, JW, 1.0, NFO n 09 22, E. Dahl Eide, NO
Nominace:
Brendon Pride Maine Treasures, CZ, 1.0, MCO ds 02 62, L. Oppitzová, CZ
Velvet Phantom Cats, CZ, 1.0, SIB n 09 24, M. Bočková, CZ
Ginger Larenda, CZ, 0.1, MCO f 09 22, R. Studničková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:

Unique Beauty Rosa Glauca, CZ, 1.0, TUA w 63, L. Knýová, CZ
Nominace:
Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ, 1.0, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
Axel Soul of Asgard, CZ, 1.0, NFO n 09 24, N. Knoblochová, CZ
Zick Zack Sabya, CZ, 0.1, MCO n 22, D. Tarabini, CZ

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

SC Garry Frostiness, CZ, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Nominace:
CH Jade Heart of Last Hope, CZ, BSH a, P. Vopálecký, CZ
CH Yaron Serenity, BSH d 22, R. Tesařová, CZ
Darel Scarab Maus, CZ, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
  • BIS kočka:

Xaira Frostiness, CZ, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Nominace:
GIC Mia Nalim, CZ JW DVM, BSH a, I. Kubiasová, CZ
Zezulieka New Montemi, CZ, BSH g 03, J. Vernerová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
PR CH S*Javeliner's Braigh A Roid, BSH d 24, R. Tesařová, CZ
Nominace:
GIP Tuareg Aksarah Bhutani, CZ, KBL ns 23, N. a P. Pospíšilovi, CZ
Panter Aksarah Bhutani, CZ, KBS ns, N. a P. Pospíšilovi, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP IC Silver Nika Nice of Cat Philosophy, BSH ns 11, O. Priymak, CZ
Nominace:
Chelsea of Last Hope, CZ, BSH a, P. Vopálecký, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

El El Scarab Maus, CZ, 1.0, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
Nominace:
Dorothea Britgrace, 0.1, BSH a, L. Dobrianská, CZ
Melissa Entalen, 0.1, BSH ns 11, G. Poláčková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB III:

HU*Alba Regia Ragnar Vellykkét, 0.1, BUR b, B. a M. Vodolanovi, CZ
Nominace:
Bentley of Last Hope, CZ, 1.0, BSH a, P. Vopálecký, CZ

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
Karacho Rosa Glauca, CZ, JW, 1.0, ABY a, P. Melková, CZ
Nominace:
HU*Okonor Fantom, CRX n 03, L. Angyal, HU
HU*Okonor Atlas, CRX n 03 24, L. Angyal, HU
  • BIS kočka:
Jeanne d'Arc Rossaline, SIA w 67, M. Nowak, CZ
Nominace:
GIC Abigail Fancy Thai, CZ, THA n, P. Brauner, CZ
IC Rena Regal Splendor, JW, THA c, I. Fleglová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauenr, CZ
Nominace:
Cantico's Charming Eliano, THA a, K. Cibochová, CZ
Mubarak Rubelit, CZ, OSH b 02, D. Hrušová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP Makarerre Kokeshi*PL, DRX hs 09 24, J. Sudíková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB IV:
PL*Fryga Domino, 1.0, SOM n, E. a K. Grzelecka, PL
Nominace:
Vera Bardo by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, J. Kučera, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Gyulchataj Uranus, 1.0, SIA n, T. Mašek, CZ
Nominace:
Blackwoods Arakan, CZ, 1.0, OSH n 25, J. Capáková, CZ
Baileys Arakan, CZ, 0.1, OSH w 61, J. Capáková, CZ

  • BIS kočka domácí:
Fox of Village, 1.0, HCL, S. Pelikánová, CZ
NW Šiminka, 0.1, HCS, M. Zachrdlová, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "A" Soul of Asgard, CZ, NFO, N. Knoblochová, CZ
Nejlepší veterán:
Monthy Air Force Cat, CZ, 1.0, BSH b 03, E. Koubíková, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah