MVK Olomouc 7.12.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 12.6.2021
Přejít na obsah

MVK Olomouc 7.12.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019
MVK Olomouc 7.12.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
PL*Angel Dolls Netteo JW, RAG n 03 21, R. a C. Barczak, PL
Nominace:
IC Oliver Lady Bijou, CZ, PER a 22, D. Soukenková, CZ
IC Goya Granát, CZ, PER d 03, J. Slabý, CZ
IC Jasta z Tazu, CZ, PER a 03 24, M. Seidler, CZ
GIC Goodyer Milkyland*PL, RAG a 03, O. Bergerová, CZ
  • BIS kočka + BOB I:
IC PL*Angel Dolls Karen JW, RAG a 03 21, R. a C. Barczak, PL
Nominace:
GIC Fleur II Granát, CZ, PER g 03, J. Slabý, CZ
NW SC Lovely Story Paris JW DSM DVM, RAG n 04, M. a J. Zytniccy, PL
CH SE*Klausus Ida Blue, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
PL*Angel Dolls Naomi, RAG n 04 21, R. a C. Barczak, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Simba Terra felis, CZ, PER n 01 21 62, M. Tajzichová, CZ
Nominace:
Jonathan Jaimie TenderPaws, CZ, SBI n, O. Panasyuk, CZ
  • BIS kočka kastrát:
GIP PL*Mulan Cat Blanca, RAG n 21, E. Kozlowska, PL
Nominace:
GIP Vanessa Terra Felis, CZ, PER n 02 21 62, M. Tajzichová, CZ
GIP Elfie Szafirowy Domek*PL, RAG a 21, K. Zasepa, PL
GIP GIC SE*Klausus Gaya, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
CN*Xuemm Evelynn, 0.1, RAG a 03, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
Albicocca La Capuccino, CZ, 0.1, PER d 02 62, L. Mikutová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Dalton John von Bodenbach, CZ, 1.0, RAG a 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ
Nominace:
Olaf Myboo*PL, 1.0, RAG n 04, M. a J. Zytniccy, PL
Creekcats Coronado, 1.0, RAG a 03, R. a C. Barczak, PL
Perseus Merki, CZ, RAG a 04 21, M. Gambová, CZ
Latifa z Tazu, CZ, 0.1, PER a 01 21 62, M. Seidler, CZ

Kategorie 2:

  • BIS kocour:
GIC Hattori Hanzo z Krainy Asgardu*PL, NFO n 03 23, D. Biskupska, PL
Nominace:
Antey Mega Boss*RU, MCO n 03, D. Spurná, CZ
CH Milan Tilli*PL, MCO ns 22, M. Renner, AT
CH Dangerous Gentle Peggy, CZ, MCO w 63, N. Kloboučníková, CZ
GIC  Frodo Kocia Osada*PL, NEM n 21, K. Hargesheimer, PL
IC Siberikos Balder, SIB d 09 22, R. Havlenová, CZ
  • BIS kočka:
IC Ponochka Snejnaya Zima, NEM n 09 21, K. Hargesheimer,
Nominace:
Lisa of Racoon, CZ, MCO f 23, H. Cábová, CZ
Maya of Racoon, CZ, MCO f 09 23, M. Bohmová, CZ
IC PL*Yanoi Panda, MCO fs 03, R. Čachotská, CZ
Waiora White Witch, CZ, SIB a 09 22, V. Bošinová, CZ
Athena White Witch, CZ, SIB f 09 24, E. Famula, PL
IC Ronia White Wings, CZ, SIB gs 09 24, E. Končová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
SP Bert Hanako, CZ, NFO n, S. Malyšková, CZ
Nominace:
Earp Wayett from Tender Lion's, CZ, MCO n 02, P. Krátká, CZ
PR Max Lexi's Diamond, CZ, MCO a 22, D. Pelcová, CZ
GIP Diego of Cats from Host, CZ, MCO d 03, S. Růžičková, CZ
Isak de Pavitero, CZ, MCO w 62, D. Pelcová, CZ
IP Cocosh Kocie Zamarki*PL, NFO n 09 22, J. Stolowska, PL
IP Daichi Damu kara, CZ, NFO ds, Z. Stroupková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
NW SP The Best of Sudden Blazing, CZ DSM, MCO f 22, L. Koblížková, CZ
Nominace:
PR Princess Anya Attes Ros, CZ, MCO n 03, K. Kubíčková, CZ
PR Esmé from Tender Lion's, CZ, MCO f 02, P. Krátká, CZ
PR Ilon Marsy Eyes like Stars, CZ, MCO ns 09, E. Hašlarová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Tingoskattens Wario, 1.0, NFO n 09 22, N. Kalucki, PL
Nominace:
Nolla Caramellocoon, CZ, JW, 0.1, MCO w 62, R. Dyntrová, CZ
AT*Pink Diamonds Jesse James, 1.0, MCO d 09 22, M. Renner, AT
Diri z Kociego Domu*PL, 0.1, NEM a 21, E. Famula, PL
Zara Amber Kočky ze Severu, CZ, 0.1, NFO nt, M. Šustrová, CZ
S*Scripsis Cleo Carmenere, 0.1, NFO g 22, N. Kubačková, CZ
D*My Denebola's Kiana, 0.1, NFO f 03 24, K. Cziráki, HU
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
Paco Valentino Caramellocoon, CZ, 1.0, MCO a 03 25, L. Šula, CZ
Nominace:
Peter Caramellocoon, CZ, 1.0, MCO n 25, L. Šula, CZ
Albus Kočky ze Severu, CZ, 1.0, NFO n 09 22, M. Šustrová, CZ
Easy Rider Pupil*PL, 1.0, NFO w 64, J. Stolowska, PL
Patricia Caramellocoon, CZ, 0.1, MCO f 03 25, L. Šula, CZ
Flora Gentle Peggy, CZ, 0.1, MCO fs 22, N. Kloboučníková, CZ
Kiyaras Radioactive, 0.1, MCO ns 09 22, R. Dyntrová, CZ

Kategorie 3:

  • BIS kocour:
GIC Bob Attar*PL, BEN n 24, B. Drop, PL
Nominace:
NW SC Unbelievable of Czankra,*PL, JW DVM DSM, BSH a, A. a K. Czyzkowscy, PL
NW GIC D*Garibaldi's Kiss Me Kate's Boy, BSH c, J. Dambrauskaité, LT
CH Caezar Aibyou, CZ, BSH e, M. Zifčáková, CZ
Roslin Poker, BSH a 03, D. Vitoslavská, CZ
SC Christian Best of Tigrillo, CZ, OCI n 24, R. Milošovičová, CZ
CH Blossom Pink Simon Baker, SIN, T. Oros
  • BIS kočka:
SC Yolan Belusinka*PL JW, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
Quotly Agnus Dei, CZ, BSH a, I. Pospíchalová, CZ
Priscilla Presley Z duhy Pelegrina, CZ, BSH e, M. Zifčáková, CZ
SC Dasha Hari Maya*PL, BSH g, E. Gulka, PL
CH Dolly Bonibrit*LT, BSH j, J. Dambrauskaité, LT
SC Baby Blue Star Kolda, CZ JW DVM, CHA. J. Kolisko, CZ
IC DK Betonica's Milica, OCI n 24, R. Milošovičová, CZ
  • BIS kocour kastrát + BOB III:
GIP CH S*Javeliner's Braigh A Roid, BSH d 24, R. Tesařová, CZ
Nominace:
PR Ares Oxave*SK, BSH c, L. Šorlová, SK
Fandango Kato Paradizo, CZ, BUR d, E. Boháčová, CZ
SP Hero Honzík Tigrillo, CZ, OCI b 24, R. Milošovičová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP SC LV*Clemena Cats Uma, BSH f, A. a K. Czyzkowscy, PL
Nominace:
GIP SC DK Benga Endora Benroma DSM, BEN n 24, R. Heilig, AT
SP Eliška z Věrovan, CZ, BSH j, J. Vitoslavská, CZ
PR Paola Silver Sun, BSH ns 22 64, L. Šorlová, SK
IC IP  Ysabel Channel Charlesbur, CZ, BUR j. E. Boháčová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Perun Belusinka*PL, 1.0, BUR b, I. Naculak, PL
Nominace:
Amon Re Nile Jewel, CZ, JW 1.0, MAU ns 24, P. Škrdleta, CZ
Fiorella Bonibrit*LT, 0.1, BSH a, J. Dambrauskaité, LT
Uma Luis First Volex*EE, BSH c, M. Wojcik, PL
Samarkanda Hari Maya*PL, 0.1, BSH p, E. Gulka, PL
Gigi from Ja-Pan, CZ, 0.1, BSH a 03, E. Pánková, CZ
Koróna Charlesbur, CZ, 0.1, BSH h, L. a R. Matoušovy, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Toshiro Locicat, CZ, 1.0, OCI bs 24, K. Lorenc, CZ
Nominace:
Amadeo Happycat, CZ, 1.0, BLH b 03 33, I. Svobodová, CZ
Leonardo von Lady Orchidea, SK, 1.0, BSH ny 11, S. Žilíková, SK
Destroy Materia Cordis, CZ, 1.0, KBL a 09 24, D. Volfová, CZ
Colette Silky Babe, CZ, 0.1, BSH a, Š. Velčovská, CZ
Metallica Sideris*PL, 0.1, BSH c, M. Wojcik, PL
Elisabeth Amgber+Grey*PL, 0.1, BSH g, J. Dudzik-Wesoly, PL


Kategorie 4:

  • BIS kocour:
GIC Amadeus Star Ramses JW, SPH n 03, A. Maťátková, CZ/HU
Nominace:
SC Uriáš Berenetto, CZ, DSM, ABY n, J. Procházková, CZ
CH Balthazar Arti Max from Aenigma Arcanum, DSP, J. Polanská, CZ
IC Dorian Grey Ufne koty*PL, RUS, Z. Krajča, PL
CH Caesar Amazing Lotus, THA n, T. Moravcová, CZ
  • BIS kočka:
SC I Love You Princess Angel, CZ JW DVM DSM, SPH w 63, P. Flossmannová, CZ
Nominace:
Odelia Rexbello, CZ, DRX n 03, J. Lukášová, CZ
IC Gracie Tasman, CZ, DSP n, J. Polanská, CZ
IC Eleanor Petit ange, CZ, SPH n 09, A. Maťátková, CZ/HU
GIC Divine Deanerys Fancy Diamonds, CZ, THA n, J. Brauner a J. Kadlecová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
Oliver Rexbello, CZ, DRX n 09, D. Václavík, CZ
Nominace:
IP Kodzak Housetiger*PL, ABY a, E. Kozlowska, PL
IP GIC King Berenetto, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ
Snow Flake Bambola Ostrava, CZ, OSH w 61, T. Janečková, CZ
IP Kody Silky Talisman, CZ, THA n, T. Moravcová, CZ
  • BIS kočka kastrát + BOB IV:
NW SP Makarerre Kokeshi*PL DSM, DRX hs 09 24, J. Sudíková, CZ
Nominace:
PR IC Georgina de Leocat, CZ, ABY o, K. Krejčová, CZ
CH Nicol Marco, CZ, SPH n, E. Hašlarová, CZ
PR Iris Gamela keta, CZ, SPH g, V. Žatková, CZ
GIP Emerald Emico Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Latency Gamela keta, CZ, SPH n 02, M. Troníčková, CZ
Nominace:
Casper by Flash Arian, CZ JW, 1.0, RUS, N. Dinkov, SK
Dunia Rayya Berenetto, CZ, 0.1, ABY n, J. Pánik
Jennefer Lochar, CZ, 0.1, SIA n 03 21, K. Lorenc, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
La-Luana von Imporio A, 0.1, SIA b, K. Lorenc, CZ
Nominace:
Axel Dark Paws, CZ, 1.0, THA a, T. Moravcová, CZ
Chloe by Flash Arian, CZ, 0.1, RUS, N. Dinkov, SK
Jawa Naked Alien, CZ, 0.1, SPH f 32, A. Maťátková, CZ/HU
Arianne Dark Paws, CZ, 1.0, THA n, T. Moravcová, CZ


BIS kočka domácí:
Baron Riško, 1.0, HCS, A. Chaloupecká, SK
Chloé, 0.1, HCS, R. Milošovičová, CZ

Nejlepší vrhy:
vrh "P" Caramellocoon, CZ, MCO, L. Šula, CZ
vrh "A" Julienge, CZ, BSH, E. Vágnerová, CZ
vrh "A" Dark Paws, CZ, THA, T. Moravcová, CZ
Nejlepší veterán:
SC Etiene Celeste-Ange, CZ, 0.1, CHA, J. Kolisko, CZ
Suri Panthera, CZ, 0.1, DRX n 09 21 33, J. Lukášová, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah