MVK Pardubice 2.11.2019 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Aktualizace: 12.6.2021
Přejít na obsah

MVK Pardubice 2.11.2019

Vystavovatelé > výsledky 2019
MVK Pardubice 2.11.2019

Kategorie 1:

  • BIS kocour:
Genry Valley Tuberose, RAG a 04, P. Nehera, CZ
Nominace:
GIC Jarvis Ed Bandini, CZ, RAG n 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ
PL*Reflection Rollsroyce, RAG c 03 21, M. Vadinská, CZ
  • BIS kočka:
IC Coraline Coffee Rose Pod Bílou věží, CZ, PER f 33, K. Křížková, CZ
Nominace:
Damyanti Snow Fluff Cat*PL, RAG n, D. Kogut, PL
Penelopa Snow Fluff Cat*PL, RAG n 04, A. Stachowicz, PL
  • BIS kocour kastrát:
PR CH Bastien pur damour Pod Bílou věží, CZ, PER d 33, K. Křížková, CZ
Nominace:
PR IC DK Scandians Fenrisulven, PER w 62, K. Davidová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Cody Silver Love Hokami, CZ, 1.0, EXO ds 03 24, M. Zachrdlová, CZ
Nominace:
Eva Raganddoll*PL, 0.1, RAG n 03 21, M. Vadinská, CZ
Isla Purring Doll*PL, 0.1, RAG a 03, M. Vadinská, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB II:
SE*Lil'Magics Walk on Top, 1.0, RAG n 03, M. Novotná, CZ
Nominace:
Dalton John von Bodenbach, CZ, 1.0, RAG a 03 21, J. a J. Kajzrovi, CZ
Beludru Raven Reyes, 0.1, RAG a 04, P. Nehera, CZ


Kategorie 2:

  • BIS kocour:
GIC Hattori Hanzo z Krainy Asgardu*PL, NFO n 03 23, D. Biskupska, PL
Nominace:
IC Elrond CzechRoyalLynx, CZ, MCO n, M. Kulka, CZ
GIC Racoones Resort Skywalker JW, MCO ds 09 23, D. Tarabini, CZ
Dangerous Gentle Peggy, CZ, MCO w 63, N. Kloboučníková, CZ
  • BIS kočka:
GIC Y'Lucy Mizar Land*PL JW, NEM n 09 21, E. Lapeta, PL
Nominace:
Elisa Diamond Forest*PL, NFO n 09 22, D. Biskupska, PL
Nessie el Felina Mondo, CZ, MCO ns 22, M. Hartwichová, CZ
CH Quesada la Rose Phantom Cats, CZ, SIB a 09, M. Bočková, CZ
  • BIS kocour kastrát:
IP Sebastian el Felina Mondo, CZ, MCO n 03 22, K. Žižková, CZ
Nominace:
Earp Wayett from Tender Lion's, CZ, MCO n 02 62, P. Krátká, CZ
Benjamin from Aurum Bohemica, CZ, MCO d 22, M. Adamcová, CZ
IP Vincent Ron Sky Beyrouth, CZ, MCO d 09 22, P. Melková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SP Elisabeth Wet Paw, CZ, MCO n 22, Z. Labancová, CZ
Nominace:
Esmé from Tender Lion's, CZ, MCO f 02 62, P. Krátká, CZ
Illon Marsy Eyes like Stars, CZ, MCO ns, E. Hašlarová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB IV:
He Man Blueskotka*PL, 1.0, NFO w 64, T. Szutran, PL
Nominace:
Rafinad Praleska*BY JW, 1.0, NEM ns 03 21, E. Lapeta, PL
Fafallo Punto Valentino, CZ, 1.0, MCO a, Z. Labancová, CZ
Ramzes Mizar Land*PL, 1.0, NEM ns 21, E. Lapeta, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Imajica Optimus Prime, 1.0, MCO n 09 22, E. Formánková, CZ
Nominace:
Stracciatella Forestking*PL, MCO g 02 21 62, E. Czarnecka, PL
Wanilka Mizar Land*PL, 0.1, NEM n 21, E. Lapeta, PL
Tamara Blekitny Aniol*PL, 0.1, NEM ns 09 21, J. Szlachta, PL


Kategorie 3:

  • BIS kocour:
SC Snow Ray Romeo, BSH ns 11, G. Poláčková, CZ
Nominace:
IC Sweet Dreams of Diamond Castle, BSH a, L. a T. Kurczuk, PL
IC Chester Materia Cordis, CZ, KBL ns, D. Volfová, CZ
  • BIS kočka:
CH Bella Ambra Charlesbur, CZ, BUR b, R. A. Hussein, CZ
Nominace:
Imany Sideris*PL, BSH a, I. Kubiasová, CZ
IC Acura Stealth Oculus*PL, BEN n 24, W. Malajowicz, PL
  • BIS kocour kastrát:
SP Aaron Age of Rebels, CZ, BEN n 24, J. Martinovská, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Gemini Ori Amulet, CZ, BSH ns 22 64, H. Vyčichlová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Gigi from Ja-Pan, CZ, BSH a 03, E. Pánková, CZ
Nominace:
Omlet Mizar Land*PL, 1.0, BLH ny 11, E. Lapeta, PL
Glorie Simply Purrfect, CZ, BSH ns 11, M. Foglová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB III:
Sakura Fairysavage, 0.1, BEN n 24, B. Biernat, PL
Nominace:
Number One Amazing Aisha*PL, 1.0, BSH c, M. Romanska, PL
Emily of Last Hope, CZ, 0.1, BSH a, L. Dobrianska, PL


Kategorie 4:

  • BIS kocour:
MW NW SC Fei Wu Akira DVM DSM, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
SC Uriáš Berenetto, CZ, ABY n, J. Procházková, CZ
Oteros Briabis*PL, ABY o, K. Dušková, CZ
  • BIS kočka:
IC Amilina Royal Winner, THA a 21, V. Bauer, CZ
Nominace:
Juliet Egypt Pearl, 0.1, SPH n 03, Z. Vejvodová, CZ
Eleanora Naked Alien, CZ, 0.1, SPH n 09 32, A. Maťátková, CZ/HU
  • BIS kocour kastrát:
GIP Earnest Eanraig Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
Nominace:
GIP Oliwer Princess Angel, CZ, 1.0, SPH w 61, A. Veselá, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IP SC Christen Princess Angel, CZ JW DVM DSM, SPH f 32, P. Flossmannová, CZ
Nominace:
Iris Gamela Keta, CZ, SPH g, V. Žatková, CZ
GIP Emerald Emico Fancy Diamonds, CZ, THA n, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Apocalyptica Dancing Queen, 0.1, OSH n, J. Capáková, CZ
Nominace:
Stokrotka z Poddasza*PL, 0.1, DRX f 09, M. Szubert, PL
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB I:
Charm Warrior by Flash Arian, CZ, 1.0, RUS, J. Kučera, CZ
Nominace:
Coco Arya Miu Meow, CZ, 0.1, OSH b 25, T. Smirnova, CZ
Glaring Gemma Fancy Diamonds, CZ, 0.1, THA n, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ


BIS kočka domácí:
Molly, 0.1, HCL, S. Holleinová, CZ
Vrtulka Tmaňská, 0.1, HCS, S. Gnojková, CZ

Nejlepší vrh:
Vrh "U" Piede Amici, CZ, NFO, H. Mazálková, CZ
Vrh "G" Fancy Diamonds, CZ, THA, P. Brauner a J. Kadlecová, CZ
Nejlepší veterán:
Jaipur's Angels Hard to Resist, BEN n 24, J. Martinovská, CZ
Líza III, 0.1, HCS, J. Nováková, CZ

©SCHK 2021
Návrat na obsah