MVK Praha 10.2.2018 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Praha 10.2.2018

Vystavovatelé > výsledky 2018

MVK Praha 10.2.2018

Kategorie 1:

  • BIS kocour:

Shift Nitoris*PL, RAG n 03, M. a G. Kmiec, PL
Nominace:
IC Ark Star Ricchi of Monthlyshine, EXO ns 01 21 62, P. a P. Hejdovi, CZ
IC FI*Ragtail Kimi Konstantino, RAG a 03, J. Makinen, FI
  • BIS kočka + BOB IV:

Sarafina II von Dinau, JW, SBI c 21, W. a B. Dechant, DE
Nominace:
IC Anabela Princess Blowitz, CZ, EXO f, Š. Karesová, CZ
Xene Sansa Kaspi Luminia, CZ, PER a, J. Kuntová, CZ
Primrose v. Dinau, SBI a 21, B. a W. Dechant, DE
  • BIS kocour kastrát:
IP CH Zig Zag Hokami, CZ, EXO n 22, A. Podzemská, CZ
Nominace:
Big Butcher Perenia, CZ, EXO e 02 21 62, J. Součková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
SP Shapur Chrysantemum DSM, SBI b, S. Saxegaard, NO
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
FI*Castlemoor's JerryCotton, 1.0, EXO n 22, J. Jyrkinen, FI
Nominace:
Neo Armani Monthly Shine, CZ, 1.0, PER ns 01 21 62, P. a P. Hejdovi, CZ
Waltraud v. Dinau, 0.1, SBI n 21, B. a W. Gechant, DE
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Shapur Catania, 0.1, SBI b, S. Saxegaard, NO
Nominace:
Dobbi Kaspi Lumínia, CZ, 1.0, PER a, M. Kašparová, CZ
Jeffry Bright Crystall, CZ, 1.0, RAG n 03, M. Novotná, CZ
Nala v. Falkenhorst, 0.1, SBI a, B. a W. Dechant, DE

Kategorie 2:


  • BIS kocour:

IC Mystic Ocean's Shaka Loveless, MCO n 09 22, S. Soderberg, DK
Nominace:
Ice Tea BillAndCoo, CZ, MCO d 25, Š. Stará Jetelová, CZ
IC S*Pysida's Avalon, NFO n 09 24, K. Laskowska, PL
CH Cedrik Bohmerwald, CZ, SIB n 23, E. Hlaváčková, CZ
  • BIS kočka:

Deméter White Witch, CZ, SIB ns 23, E. Končová, CZ
Nominace:
Narnia by Imagine Glamour, CZ, MCO n 03 25, Š. Stará Jetelová, CZ
IC Ushoosinu Trips, MCO f 22, S. Soderberg, DK
Cara Nikk von Erillian, CZ, MCO f 02 62, I. Smrčková, CZ
  • BIS kocour kastrát:

Lucifer z Aleje, CZ, MCO n, E. Koubíková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
PR CH Chiquitta Beast of Liris, CZ, MCO f 09, Z. Lipnická, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

S*Zygot's Kara-Mella, 0.1, NFO n 09 24, J. Lourenco, PT
Nominace:
Lyngkattens Charlie, 0.1, MCO n 09 22, S. Soderberg, DK
Scream it Out Loud! Fantasy Word, CZ, 0.1, MCO f 23, M. Simanová, CZ
One and Only by Imagine Glamour, CZ, 1.0, MCO d 09 25, P. Melková, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Madame Butterfly Bill&Coo, CZ, 0.1, MCO a 22, Š. Stará Jetelová, CZ
Nominace:
Felis Admiranda Willson, 1.0, MCO n 09, L. Gulič, HR
Esenia Alpha Umi Star, 0.1, SIB g 22, H. Mullerová, CZ

Kategorie 3:


  • BIS kocour:

SC Garry Frostiness, CZ, BSH ns 11, L. Fišerová, CZ
Nominace:
Golden Crystal Sherkhan, BSH ns 22 64, E. Byšková, CZ
PtiPrince Omar Sy, MAU ns 24, J. Součková, CZ
  • BIS kočka:

Olympia from Albilea, CZ, BSH a, A. Bílková, CZ
Nominace:
IC Rimeburg Quini Queriszina*PL JW, BUR n, I. Naculak, PL
Rosa Belusinka*PL, BUR b, I. Naculak, PL
  • BIS kocour kastrát:
IP Aaron Age of Rebels, CZ, BEN n 24, J. Martinovská, CZ
Nominace:
GIP Zaki Gloriosa, CZ, EUR ns 22, D. Václavík, CZ
  • BIS kočka kastrát:
IC Janinka Z Klajdovky, CZ, BSH f 03, H. Kostelecká Šulcová, CZ
Nominace:
GIC Babette Tamu Pua, CZ, BSH d 22, A. Vaňousová, CZ
Jogjakarta Honorable, CZ, BSH a 02 62, K. Jahnová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Natalija Magic Valley*RU, 0.1, BUR b, B. a M. Vodolanovi, CZ
Nominace:
Alba Regia Angelica, 0.1, BUR f, B. a M. Vodolanovi, CZ
X-Harizma Free Hunter, 0.1, KBL n 03 22, D. Volfová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Wera Belusinka*PL, 0.1, BUR c, I. Naculak, PL
Nominace:
Koffee Whinecat, CZ, 0.1, BEN n 24, A. Trmalová, CZ

Kategorie 4:


  • BIS kocour:
GIC Uriáš Berenetto, CZ, ABY n, J. Procházková, CZ
Nominace:
CH HU*Okonor Luis Amberg, OSH d 25, D. Hrušová, CZ
WW16 IC Dream of Soul by Flash Arian, CZ JW, RUS, J. Kučera, CZ
  • BIS kočka:
Jewell of My Heart Flash rian, CZ JW, RUS, M. Jedynak, PL
Nominace:
Sigma Savour Sun, ABY n, J. Procházková, CZ
Cerilla Hot Moon Cats, SPH a 03, A. Mianowska, PL
  • BIS kocour kastrát:
Djinni Malý cherubín, CZ, SIA b, J. Riera, CZ
Nominace:
IP Hitch Rexbello, CZ, DRX n 09 21 33, D. Václavík, CZ
PR Bond Gamela Keta, CZ, SPH n 33, M. Troníčková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Blueberry Rosa Glauca, CZ, 0.1, RUS, L. Knýová, CZ
Nominace:
Elizabeth Tut Dream, CZ, 0.1, SPH n 03, J. Smrček, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
Alenka El Tchubka, CZ, 0.1, DSP n 03 33, A. Homolková, CZ
Nominace:
Amunet Berenetto, CZ, 0.1, ABY n, M. Malý, CZ
Buthayna's Daris, 1.0, OSH n 22, K. Dittmann, DE

  • BIS kočka domácí:
Sissi, 0.1, HCS, M. Hudečková, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "A" Alasseon, CZ, ABY, J. Procházková, CZ
Nejlepší veterán:
Itchy Viktor Air Force Cat, CZ, 1.0, BSH c 03, E. Koubíková, CZ

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky