MVK Brno 1.7.2018 - Sdružení chovatelů koček ČSCH

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

MVK Brno 1.7.2018

Vystavovatelé > výsledky 2018

MVK Brno 1.7.2018



Kategorie 1:

  • BIS kocour:

Jeffry Bright Crystall, CZ, 1.0, RAG n 03, M. Novotná, CZ
Nominace:
NW IC S*Jörgardens DC Blue Fenix JW, RAG a, M. Miksová, CZ
FI*Celestials Freddy Krueger, RAG a 03, M. Novotná, CZ
  • BIS kočka:

IC S*Tallkottens Cascabella by Cayenne JW, RAG a 04 21, M. Skrzypczak, PL
Nominace:
GIC SE*Klausus Gaya, RAG a 04, M. Skrzypczak, PL
CH Elizabeth Jennifer World*PL, RAG n 03, M. a D. Gorscy, PL
  • BIS kocour kastrát:
NW SP Griffin Bright Crystall, CZ, RAG n 03, P. Melková, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců + BOB I:
PL*Star Pol-Cat Mexico JW, RAG a 03, J. Kierpiec, PL
Nominace:
Odinjo von Giesenwald, 1.0, SBI n 21, L. Zattarin, IT
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Xamander vom Blütengarten*A, 1.0,, SBI b, E. a Y. Suchan, AT
Nominace:
S*Jorgardens OE Bolt Qaramia, 0.1, RAG f 03 21, M. Miksová, CZ
Xavier vom Blütengarten*A, 1.0, SBI b 21, E. a Y. Suchan, AT


Kategorie 2:


  • BIS kocour:

SC Amur ze Sovína, CZ DVM, SIB n 09 24, J. Suská, CZ
Nominace:
GIC AT*Marman's Angelo, MCO n 22, M. Fürnschuss, AT
CH Action Cat's A Wolfman, MCO as 03, M. Renner, AT
  • BIS kočka:

SC Titanja de Fleur de Lys, MCO f, Z. Heiter, AT
Nominace:
Sia Viktoria Pride, CZ, MCO g 09, D. Spurná, CZ
CH Galya Siberian Spirit, CZ, SIB n 03, R. Havlenová, CZ
  • BIS kocour kastrát:

IP One and Only by Imagine Glamour, CZ, MCO d 09 25, P. Melková, CZ
Nominace:
GIP GIC Well Being Nord Prince JW, MCO n 22, F. a J. Fürst, AT
IP Buster el Felina Mondo, CZ, MCO n 09 22, A. Ondrová, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Elisabeth Wet Paw, CZ, MCO n 22, Z. Labancová, CZ
Nominace:
Isabella GothieAngel, CZ, MCO g 22, A. Niklová
Oxana Golden Creek, CZ, MCO f 09 23, A. Niklová, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Gold Angel Czech Lions, CZ, 0.1, MCO n 09 22, S. Pelikánová, CZ
Nominace:
Karmann Ghia of Motor Cats, CZ, 1.0, MCO a 22, S. Machalická, CZ
Dawson of Cats from Host, CZ, 1.0, MCO d 09 22, D. Spurná, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců + BOB IV:

Cipriano Punto Valentino, CZ, 1.0, MCO a 22, K. Lenfeldová, CZ
Nominace:
HR*Felis Admiranda Gloria, 0.1, MCO f 23, Z. Labancová, CZ
Harwig Siberian Spirit, CZ, 1.0, SIB n 24, R. Havlenová, CZ


Kategorie 3:


  • BIS kocour:

GIC Hattori Hanzo Rare Diamond, CZ, BML ns 11, A. a K. Opatrná, CZ
Nominace:
GIC Volverin Daymon*PL, BSH c, E. Gulka, PL
IC Herek Alfa-Pol Cat, CZ, BSH a, Š. Velčovská, CZ
  • BIS kočka + BOB II:

GIC UA*Twin Star Unreal Lucky Beauty, SIN, V. Blyskovka, UA
Nominace:
CH Hoshi Hari Maya*PL, BSH c, E. Gulka, PL
GIC Libelle Ophelia vom Walseberg, BSH g, A. Odaker, AT
  • BIS kocour kastrát:
SC GB*Gem's Van Cleef, BML ns 11 31, M. Červeňanský, CZ
Nominace:
IP GIC Anthony Blue Tamia, CZ, BSH a, K. Kašparovský, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:

Globe-Lightning Daisy, 0.1, KBL ns 22, O. Vérostová, CZ
Nominace:
Zuleika Charlesbur, CZ JW, 0.1, BUR a, L. a R. Matoušovy, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:

Birmie Noble Fairy, CZ, 0.1, BSH a, V. Bauer, CZ
Nominace:
Bastian Tomicat, CZ, 1.0, BML ny 11, M. Navrátilová, CZ


Kategorie 4:


  • BIS kocour:
IC Don Sheva'Li Amadey JW, DSP n 03, N. Filipová, CZ
Nominace:
CH Alexander Swaldiphary, RUS, A. Sendecka, PL
IC Iri-Hor White elephant, THA n, E. Danilova, RU
IC Divine Kate Lamour, PEB d 33, K. Abrahámová, CZ
  • BIS kočka + BOB III:
Molly de Dragon d'Orient, CZ, PEB f, K. Abrahámová, CZ
Nominace:
IC Cinderella Saerba, CZ, DRX f 09 21 32, E. Waligorová, CZ
Escada Blue Devon*PL, DRX w 61, P. Leinweber, CZ
Nunu Princess Angel, CZ, SPH w 63, P. Flossmannová, CZ
  • BIS kocour kastrát:
GIP A Flashpaw's Flying Circus, RUS, C. Haslinger, AT
Nominace:
Figaro Black Barry, CZ, OSH n, G. Hudec, CZ/-
PR GIC Bailey De La Tere, CZ, SPH d 09 21, M. Řeháková, CZ
  • BIS kočka kastrát:
Belsendre Eldoren, RU, OSH n 03, G. Hudec, CZ/-
Nominace:
IP Jeyey Arakan, CZ, 0.1, SIA c, P. Franta, CZ
  • BIS kotě 7-10 měsíců:
Caren LadaMaria, CZ, 0.1, SIA b, G. Hudec, CZ/-
Nominace:
Rena Regal Splendor*RU, 0.1, THA c, I. Fleglová, CZ
  • BIS kotě 4-7 měsíců:
A Flashpaw's Hope and Pride, RUS, C. Haslinger, AT
Nominace:
Satelit Bambola Ostrava, CZ, 1.0, OSH w 61, G. Hudec, CZ/-
Sol El Diablo Bambola Ostrava, CZ, 1.0, OSH n, G. Hudec, CZ/-
Sander Bambola Ostrava, CZ, 1.0, OSH c 22, G. Hudec, CZ/-


  • BIS kočka domácí:
Bubiš, 1.0, HCL, H. Zemanová, CZ
Beruška, 0.1, HCS, A. Březovská, CZ
Nominace:
Alex, 1.0, HCS, A. Březovská, CZ

Nejlepší vrh:
vrh "S" Bambola Ostrava, CZ, OSH, G. Hudec, CZ/-
Nejlepší veterán:
SC Amur ze Sovína, CZ DVM, 1.0, SIB n 09 24, J. Suská, CZ
IP GIC Anthony Blue Tamia, CZ, 0.1, BSH a, K. Kašparovský, CZ
IP Jeyey Arakan, CZ, 0.1, SIA c, P. Franta, CZ

 
 
 
Hledat na tomto webu
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky